Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikamız

COPPA TEKSTİL  kişisel gizlilik hakkınıza saygı duyar. Bu politika kişisel gizliliğiniz ile ilgili diğer önemli hususları da tarif eder.

Site ziyaretçisi, site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal bilgilerimize ulaşabilir, ayrıca sitede bulunan diğer hizmetlerimizden yararlanabilir.

Sitemizde Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızdan talep edilmemektedir. Müşteri pozisyonuna geçtiğinizde sizden gerekli bilgiler yetkili personelimiz tarafından alınacaktır.

COPPA TEKSTİL hiçbir suretle standart prosedürde toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder. Bunun yanında araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde COPPA TEKSTİL , kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

COPPA TEKSTİL'nını sayfalarından birinde veya daha fazlasında, http://www.coppatekstil.com/ harici internet sitelerine köprüler olabilir. COPPA TEKSTİLkendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi http://www.coppatekstil.com/ ile başlamayan siteler COPPA TEKSTİL ile ilişkisi olmayan sitelerdir.

Kendi isteğimize bağlı olarak, her zaman bu politikaya değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.